LQM2MPN2R2NG0L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQM2MPN2R2NG0L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LQM2MPN2R2NG0L
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2UH 1.2A 110 MOHM
Ngā Rauemi: 1.LQM2MPN2R2NG0L.pdf2.LQM2MPN2R2NG0L.pdf3.LQM2MPN2R2NG0L.pdf4.LQM2MPN2R2NG0L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LQM2MPN2R2NG0L
Tau Wae LQM2MPN2R2NG0L Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2UH 1.2A 110 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Momo Multilayer Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato 0806 (2016 Metric) Rahi / Rahi 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa LQM2
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0806 (2016 Metric)
Ētahi Ingoa 490-7786-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz
Inangarangi 2.2µH Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 40MHz Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Shielded Multilayer Inductor 1.2A 138 mOhm Max 0806 (2016 Metric)
DC Resistance (DCR) 138 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.2A