LQM2HPZ2R2MJ0L
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LQM2HPZ2R2MJ0L
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2UH 1A 120MOHM SMD
Ngā Rauemi: 1.LQM2HPZ2R2MJ0L.pdf2.LQM2HPZ2R2MJ0L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LQM2HPZ2R2MJ0L
Tau Wae LQM2HPZ2R2MJ0L Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2UH 1A 120MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 437147 pcs Pepa Raraunga 1.LQM2HPZ2R2MJ0L.pdf2.LQM2HPZ2R2MJ0L.pdf
Momo Multilayer Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 (2012 Metric) Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa LQM2
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0805 (2012 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100MHz Inangarangi 2.2µH
Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 40MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Shielded Multilayer Inductor 1A 120 mOhm 0805 (2012 Metric)
DC Resistance (DCR) 120 mOhm Whakatauranga onamata 1A