LQM18PZ2R2MFHD
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQM18PZ2R2MFHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LQM18PZ2R2MFHD
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2UH 700MA 470 MOHM
Ngā Rauemi: 1.LQM18PZ2R2MFHD.pdf2.LQM18PZ2R2MFHD.pdf3.LQM18PZ2R2MFHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LQM18PZ2R2MFHD
Tau Wae LQM18PZ2R2MFHD Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2UH 700MA 470 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Momo Multilayer Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 (1608 Metric) Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa LQM18
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 490-15982-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz Inangarangi 2.2µH
Teitei - Tae (Max) 0.037" (0.95mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 80MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Shielded Multilayer Inductor 700mA 470 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 470 mOhm Max
Whakatauranga onamata 700mA I teie nei - Maama 300mA