LQM18FN2R2M00D
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQM18FN2R2M00D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LQM18FN2R2M00D
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2UH 120MA 400 MOHM
Ngā Rauemi: 1.LQM18FN2R2M00D.pdf2.LQM18FN2R2M00D.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LQM18FN2R2M00D
Tau Wae LQM18FN2R2M00D Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2UH 120MA 400 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1765103 pcs Pepa Raraunga 1.LQM18FN2R2M00D.pdf2.LQM18FN2R2M00D.pdf
Momo Multilayer Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 (1608 Metric) Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa LQM18
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa 490-4023-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz
Inangarangi 2.2µH Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 80MHz Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Shielded Multilayer Inductor 120mA 520 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 520 mOhm Max Whakatauranga onamata 120mA
I teie nei - Maama 120mA