LQH3NPZ2R2MMEL
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH3NPZ2R2MMEL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LQH3NPZ2R2MMEL
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2UH 2.1A 78 MOHM
Ngā Rauemi: 1.LQH3NPZ2R2MMEL.pdf2.LQH3NPZ2R2MMEL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LQH3NPZ2R2MMEL
Tau Wae LQH3NPZ2R2MMEL Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2UH 2.1A 78 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 390248 pcs Pepa Raraunga 1.LQH3NPZ2R2MMEL.pdf2.LQH3NPZ2R2MMEL.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 1212 (3030 Metric) Rahi / Rahi 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa LQH3
Ratonga AEC-Q200 Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1212 (3030 Metric) Ētahi Ingoa 490-15973-1
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz Inangarangi 2.2µH
Teitei - Tae (Max) 0.059" (1.50mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 60MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 2.1A 78 mOhm Max 1212 (3030 Metric) DC Resistance (DCR) 78 mOhm Max
Whakatauranga onamata 2.1A I teie nei - Maama 1.8A