LQH32PZ2R2NNCL
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LQH32PZ2R2NNCL
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2UH 1.85A 64MOHM SMD
Ngā Rauemi: 1.LQH32PZ2R2NNCL.pdf2.LQH32PZ2R2NNCL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LQH32PZ2R2NNCL
Tau Wae LQH32PZ2R2NNCL Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2UH 1.85A 64MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 249693 pcs Pepa Raraunga 1.LQH32PZ2R2NNCL.pdf2.LQH32PZ2R2NNCL.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa LQH32
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz Inangarangi 2.2µH
Teitei - Tae (Max) 0.067" (1.70mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 70MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.85A 64 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 64 mOhm Whakatauranga onamata 1.85A
I teie nei - Maama 2A