LQH32NH100J23L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH32NH100J23L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LQH32NH100J23L
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua 1210 (3225) 2.0 0.2MM T 10UH5% R
Ngā Rauemi: 1.LQH32NH100J23L.pdf2.LQH32NH100J23L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LQH32NH100J23L
Tau Wae LQH32NH100J23L Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga 1210 (3225) 2.0 0.2MM T 10UH5% R Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 376607 pcs Pepa Raraunga 1.LQH32NH100J23L.pdf2.LQH32NH100J23L.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa LQH32
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq 35 @ 1MHz
Packaging Original-Reel® Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 490-17351-6 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz
Inangarangi 10µH Teitei - Tae (Max) 0.087" (2.20mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 35MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Unshielded Wirewound Inductor 325mA 340 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 340 mOhm
Whakatauranga onamata 325mA I teie nei - Maama -