LQH32MN331J23L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH32MN331J23L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LQH32MN331J23L
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330UH 65MA 13 OHM SMD
Ngā Rauemi: 1.LQH32MN331J23L.pdf2.LQH32MN331J23L.pdf3.LQH32MN331J23L.pdf4.LQH32MN331J23L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LQH32MN331J23L
Tau Wae LQH32MN331J23L Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 65MA 13 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa LQH32
Ratonga - Q @ Freq 40 @ 796kHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 490-2511-2 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz
Inangarangi 330µH Teitei - Tae (Max) 0.087" (2.20mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 5MHz Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Unshielded Wirewound Inductor 65mA 13 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 13 Ohm Max Whakatauranga onamata 65mA