LQH2MPN2R2MGRL
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH2MPN2R2MGRL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LQH2MPN2R2MGRL
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2UH 680MA 468 MOHM
Ngā Rauemi: 1.LQH2MPN2R2MGRL.pdf2.LQH2MPN2R2MGRL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LQH2MPN2R2MGRL
Tau Wae LQH2MPN2R2MGRL Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2UH 680MA 468 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 459580 pcs Pepa Raraunga 1.LQH2MPN2R2MGRL.pdf2.LQH2MPN2R2MGRL.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 0806 (2016 Metric) Rahi / Rahi 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa LQH2
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 0806 (2016 Metric) Ētahi Ingoa 490-15914-6
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz Inangarangi 2.2µH
Teitei - Tae (Max) 0.037" (0.95mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 50MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 680mA 468 mOhm Max 0806 (2016 Metric) DC Resistance (DCR) 468 mOhm Max
Whakatauranga onamata 680mA I teie nei - Maama 1.18A