LQH2HPZ2R2MDRL
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH2HPZ2R2MDRL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LQH2HPZ2R2MDRL
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2UH 820MA 408 MOHM
Ngā Rauemi: 1.LQH2HPZ2R2MDRL.pdf2.LQH2HPZ2R2MDRL.pdf3.LQH2HPZ2R2MDRL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LQH2HPZ2R2MDRL
Tau Wae LQH2HPZ2R2MDRL Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2UH 820MA 408 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 1008 (2520 Metric) Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa LQH2
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 1008 (2520 Metric)
Ētahi Ingoa 490-16568-1 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz
Inangarangi 2.2µH Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 50MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 820mA 408 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 408 mOhm Max
Whakatauranga onamata 820mA I teie nei - Maama 850mA