LQH2HPZ1R2NJRL
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH2HPZ1R2NJRL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LQH2HPZ1R2NJRL
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.2UH 2.07A 66 MOHM
Ngā Rauemi: 1.LQH2HPZ1R2NJRL.pdf2.LQH2HPZ1R2NJRL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LQH2HPZ1R2NJRL
Tau Wae LQH2HPZ1R2NJRL Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 1.2UH 2.07A 66 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 429159 pcs Pepa Raraunga 1.LQH2HPZ1R2NJRL.pdf2.LQH2HPZ1R2NJRL.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato 1008 (2520 Metric) Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa LQH2
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1008 (2520 Metric) Ētahi Ingoa 490-15893-2
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz Inangarangi 1.2µH
Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 100MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 1.2µH Shielded Wirewound Inductor 2.07A 66 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 66 mOhm Max
Whakatauranga onamata 2.07A I teie nei - Maama 2.45A