GRM219R6YA475KA73D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM219R6YA475KA73D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GRM219R6YA475KA73D
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CAP CER 4.7UF 35V X5R 0805
Ngā Rauemi: 1.GRM219R6YA475KA73D.pdf2.GRM219R6YA475KA73D.pdf3.GRM219R6YA475KA73D.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GRM219R6YA475KA73D
Tau Wae GRM219R6YA475KA73D Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CAP CER 4.7UF 35V X5R 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.037" (0.95mm) Te Tae Tema X5R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Raupapa GRM
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 490-7208-1
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF ±10% 35V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) Te kaha 4.7µF