GRM2197U1H162JZ01D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM2197U1H162JZ01D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GRM2197U1H162JZ01D
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CAP CER 1600PF 50V U2J 0805
Ngā Rauemi: GRM2197U1H162JZ01D.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GRM2197U1H162JZ01D
Tau Wae GRM2197U1H162JZ01D Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CAP CER 1600PF 50V U2J 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4314 pcs Pepa Raraunga GRM2197U1H162JZ01D.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.037" (0.95mm) Te Tae Tema U2J
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa GRM
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 1600pF ±5% 50V Ceramic Capacitor U2J 0805 (2012 Metric)
Te kaha 1600pF Nga tono General Purpose