GRM1885C1H7R9DA01D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM1885C1H7R9DA01D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GRM1885C1H7R9DA01D
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CAP CER 7.9PF 50V NP0 0603
Ngā Rauemi: 1.GRM1885C1H7R9DA01D.pdf2.GRM1885C1H7R9DA01D.pdf3.GRM1885C1H7R9DA01D.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GRM1885C1H7R9DA01D
Tau Wae GRM1885C1H7R9DA01D Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CAP CER 7.9PF 50V NP0 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±0.5pF
Te matotoru (Max) 0.035" (0.90mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa GRM
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 7.9pF ±0.5pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Te kaha 7.9pF Nga tono General Purpose