GRM1555C2A8R9DA01D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM1555C2A8R9DA01D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GRM1555C2A8R9DA01D
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CAP CER 8.9PF 100V C0G/NP0 0402
Ngā Rauemi: 1.GRM1555C2A8R9DA01D.pdf2.GRM1555C2A8R9DA01D.pdf3.GRM1555C2A8R9DA01D.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GRM1555C2A8R9DA01D
Tau Wae GRM1555C2A8R9DA01D Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CAP CER 8.9PF 100V C0G/NP0 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±0.5pF
Te matotoru (Max) 0.022" (0.55mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa GRM
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 8.9pF ±0.5pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
Te kaha 8.9pF Nga tono General Purpose