GRM033R71H331MA12D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM033R71H331MA12D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GRM033R71H331MA12D
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CAP CER 330PF 50V X7R 0201
Ngā Rauemi: 1.GRM033R71H331MA12D.pdf2.GRM033R71H331MA12D.pdf3.GRM033R71H331MA12D.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
60000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GRM033R71H331MA12D
Tau Wae GRM033R71H331MA12D Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 50V X7R 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.013" (0.33mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Raupapa GRM
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0201 (0603 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 330pF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric)
Te kaha 330pF Nga tono General Purpose