GRM033R71E331KA01J
Murata Electronics North AmericaMurata Electronics North America
GRM033R71E331KA01J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GRM033R71E331KA01J
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CAP CER 330PF 25V X7R 0201
Ngā Rauemi: 1.GRM033R71E331KA01J.pdf2.GRM033R71E331KA01J.pdf3.GRM033R71E331KA01J.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50000 pcs
65535 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GRM033R71E331KA01J
Tau Wae GRM033R71E331KA01J Kaihanga Murata Electronics North America
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 25V X7R 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui 330pF
Te matotoru (Max) X7R Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Raupapa GRM
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ratonga - Ko te poari 0201 (0603 Metric)
Ētahi Ingoa 490-8162-2
GRM033R71E331KA01J-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Waehanga Kaihanga GRM033R71E331KA01J
Te Kāhua Ara 0.013" (0.33mm) Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahua nui 330pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10%
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 25V X7R 0201