GRM033R71C151KA01E
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM033R71C151KA01E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GRM033R71C151KA01E
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CAP CER 150PF 16V X7R 0201
Ngā Rauemi: 1.GRM033R71C151KA01E.pdf2.GRM033R71C151KA01E.pdf3.GRM033R71C151KA01E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GRM033R71C151KA01E
Tau Wae GRM033R71C151KA01E Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CAP CER 150PF 16V X7R 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.013" (0.33mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Raupapa GRM
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0201 (0603 Metric) Ētahi Ingoa 490-17104-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 150pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric) Te kaha 150pF