GRM0335C2A7R9DA01J
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM0335C2A7R9DA01J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GRM0335C2A7R9DA01J
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CAP CER 7.9PF 100V C0G/NP0 0201
Ngā Rauemi: 1.GRM0335C2A7R9DA01J.pdf2.GRM0335C2A7R9DA01J.pdf3.GRM0335C2A7R9DA01J.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GRM0335C2A7R9DA01J
Tau Wae GRM0335C2A7R9DA01J Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CAP CER 7.9PF 100V C0G/NP0 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±0.5pF
Te matotoru (Max) 0.013" (0.33mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Raupapa GRM
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0201 (0603 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 7.9pF ±0.5pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
Te kaha 7.9pF Nga tono General Purpose