GRM0225C1E5R9DA03L
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM0225C1E5R9DA03L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GRM0225C1E5R9DA03L
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CAP CER 5.9PF 25V C0G/NP0 01005
Ngā Rauemi: 1.GRM0225C1E5R9DA03L.pdf2.GRM0225C1E5R9DA03L.pdf3.GRM0225C1E5R9DA03L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GRM0225C1E5R9DA03L
Tau Wae GRM0225C1E5R9DA03L Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CAP CER 5.9PF 25V C0G/NP0 01005 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±0.5pF
Te matotoru (Max) 0.009" (0.22mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Raupapa GRM
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 01005 (0402 Metric) Ētahi Ingoa 490-13631-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 5.9pF ±0.5pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 01005 (0402 Metric) Te kaha 5.9pF