GJM0225C1E8R2DB01L
Murata ElectronicsMurata Electronics
GJM0225C1E8R2DB01L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GJM0225C1E8R2DB01L
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CAP CER 8.2PF 25V NP0 01005
Ngā Rauemi: 1.GJM0225C1E8R2DB01L.pdf2.GJM0225C1E8R2DB01L.pdf3.GJM0225C1E8R2DB01L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GJM0225C1E8R2DB01L
Tau Wae GJM0225C1E8R2DB01L Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CAP CER 8.2PF 25V NP0 01005 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±0.5pF
Te matotoru (Max) 0.009" (0.22mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Raupapa GJM
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 01005 (0402 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Ngā āhuatanga High Q, Low Loss Whakaahuatanga Taipitopito 8.2pF ±0.5pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 01005 (0402 Metric)
Te kaha 8.2pF Nga tono RF, Microwave, High Frequency