GCQ1555C1H3R2DB01D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCQ1555C1H3R2DB01D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GCQ1555C1H3R2DB01D
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CAP CER 3.2PF 50V C0G/NP0 0402
Ngā Rauemi: 1.GCQ1555C1H3R2DB01D.pdf2.GCQ1555C1H3R2DB01D.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GCQ1555C1H3R2DB01D
Tau Wae GCQ1555C1H3R2DB01D Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CAP CER 3.2PF 50V C0G/NP0 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1048349 pcs Pepa Raraunga 1.GCQ1555C1H3R2DB01D.pdf2.GCQ1555C1H3R2DB01D.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±0.5pF
Te matotoru (Max) 0.022" (0.55mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa GCQ
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 3.2pF ±0.5pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
Te kaha 3.2pF Nga tono Automotive