GCM31ML81H104KA37L
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM31ML81H104KA37L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GCM31ML81H104KA37L
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.1UF 50V X8L 1206
Ngā Rauemi: 1.GCM31ML81H104KA37L.pdf2.GCM31ML81H104KA37L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GCM31ML81H104KA37L
Tau Wae GCM31ML81H104KA37L Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CAP CER 0.1UF 50V X8L 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1000337 pcs Pepa Raraunga 1.GCM31ML81H104KA37L.pdf2.GCM31ML81H104KA37L.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.049" (1.25mm) Te Tae Tema X8L
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa GCM
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X8L 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.1µF Nga tono Automotive