GCM219R71C105KA37D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM219R71C105KA37D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GCM219R71C105KA37D
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CAP CER 1UF 16V X7R 0805
Ngā Rauemi: 1.GCM219R71C105KA37D.pdf2.GCM219R71C105KA37D.pdf3.GCM219R71C105KA37D.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GCM219R71C105KA37D
Tau Wae GCM219R71C105KA37D Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CAP CER 1UF 16V X7R 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.037" (0.95mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa GCM
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 490-8043-2
GCM219R71C105KA37D-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 1µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Te kaha 1µF