GCM216R71H332KA37D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM216R71H332KA37D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GCM216R71H332KA37D
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CAP CER 3300PF 50V X7R 0805
Ngā Rauemi: 1.GCM216R71H332KA37D.pdf2.GCM216R71H332KA37D.pdf3.GCM216R71H332KA37D.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GCM216R71H332KA37D
Tau Wae GCM216R71H332KA37D Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CAP CER 3300PF 50V X7R 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.028" (0.70mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa GCM
Ratonga AEC-Q200 Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 490-14774-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 3300pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Te kaha 3300pF Nga tono Automotive