GCM188R91H103KA37D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM188R91H103KA37D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GCM188R91H103KA37D
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CAP CER 10000PF 50V X8R 0603
Ngā Rauemi: 1.GCM188R91H103KA37D.pdf2.GCM188R91H103KA37D.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GCM188R91H103KA37D
Tau Wae GCM188R91H103KA37D Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CAP CER 10000PF 50V X8R 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1664630 pcs Pepa Raraunga 1.GCM188R91H103KA37D.pdf2.GCM188R91H103KA37D.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.90mm) Te Tae Tema X8R
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa GCM
Ratonga AEC-Q200 Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 490-14483-1
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X8R 0603 (1608 Metric)
Te kaha 10000pF Nga tono Automotive