GCM188R71E682KA37D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM188R71E682KA37D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GCM188R71E682KA37D
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CAP CER 6800PF 25V X7R 0603
Ngā Rauemi: 1.GCM188R71E682KA37D.pdf2.GCM188R71E682KA37D.pdf3.GCM188R71E682KA37D.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GCM188R71E682KA37D
Tau Wae GCM188R71E682KA37D Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CAP CER 6800PF 25V X7R 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.90mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa GCM
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 6800pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
Te kaha 6800pF Nga tono Automotive