GCM188R71C274KA37D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM188R71C274KA37D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GCM188R71C274KA37D
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.27UF 16V X7R 0603
Ngā Rauemi: 1.GCM188R71C274KA37D.pdf2.GCM188R71C274KA37D.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GCM188R71C274KA37D
Tau Wae GCM188R71C274KA37D Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CAP CER 0.27UF 16V X7R 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1840324 pcs Pepa Raraunga 1.GCM188R71C274KA37D.pdf2.GCM188R71C274KA37D.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.90mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa GCM
Ratonga AEC-Q200 Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 490-16405-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.27µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
Te kaha 0.27µF Nga tono Automotive