GCM188L81C154KA37D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM188L81C154KA37D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GCM188L81C154KA37D
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.15UF 16V X8L 0603
Ngā Rauemi: 1.GCM188L81C154KA37D.pdf2.GCM188L81C154KA37D.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GCM188L81C154KA37D
Tau Wae GCM188L81C154KA37D Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CAP CER 0.15UF 16V X8L 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1865603 pcs Pepa Raraunga 1.GCM188L81C154KA37D.pdf2.GCM188L81C154KA37D.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.90mm) Te Tae Tema X8L
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa GCM
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 0.15µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X8L 0603 (1608 Metric)
Te kaha 0.15µF Nga tono Automotive