GCM155R72A152KA37D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM155R72A152KA37D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GCM155R72A152KA37D
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CAP CER 1500PF 100V X7R 0402
Ngā Rauemi: 1.GCM155R72A152KA37D.pdf2.GCM155R72A152KA37D.pdf3.GCM155R72A152KA37D.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GCM155R72A152KA37D
Tau Wae GCM155R72A152KA37D Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CAP CER 1500PF 100V X7R 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.022" (0.55mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa GCM
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 1500pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric)
Te kaha 1500pF Nga tono Automotive