GCM155R71H221KA37D
Murata Electronics North AmericaMurata Electronics North America
GCM155R71H221KA37D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GCM155R71H221KA37D
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CAP CER 220PF 50V X7R 0402
Ngā Rauemi: 1.GCM155R71H221KA37D.pdf2.GCM155R71H221KA37D.pdf3.GCM155R71H221KA37D.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
20000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GCM155R71H221KA37D
Tau Wae GCM155R71H221KA37D Kaihanga Murata Electronics North America
Whakaahuatanga CAP CER 220PF 50V X7R 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui 220pF
Te matotoru (Max) X7R Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa GCM
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive
Ratonga AEC-Q200 Ko te poari 0402 (1005 Metric)
Ētahi Ingoa 490-4912-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Waehanga Kaihanga GCM155R71H221KA37D
Te Kāhua Ara 0.022" (0.55mm) Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahua nui 220pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10%
Whakaahuatanga CAP CER 220PF 50V X7R 0402