GCM155R71H102KA37D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM155R71H102KA37D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GCM155R71H102KA37D
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CAP CER 1000PF 50V X7R 0402
Ngā Rauemi: 1.GCM155R71H102KA37D.pdf2.GCM155R71H102KA37D.pdf3.GCM155R71H102KA37D.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GCM155R71H102KA37D
Tau Wae GCM155R71H102KA37D Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CAP CER 1000PF 50V X7R 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.022" (0.55mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa GCM
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa 490-4761-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) Te kaha 1000pF