GCM155L81C473KA37D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM155L81C473KA37D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GCM155L81C473KA37D
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.047UF 16V X8L 0402
Ngā Rauemi: 1.GCM155L81C473KA37D.pdf2.GCM155L81C473KA37D.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GCM155L81C473KA37D
Tau Wae GCM155L81C473KA37D Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CAP CER 0.047UF 16V X8L 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4218896 pcs Pepa Raraunga 1.GCM155L81C473KA37D.pdf2.GCM155L81C473KA37D.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.022" (0.55mm) Te Tae Tema X8L
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa GCM
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa 490-7997-2
GCM155L81C473KA37D-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.047µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X8L 0402 (1005 Metric) Te kaha 0.047µF