GC331CD72J153KX03L
Murata ElectronicsMurata Electronics
GC331CD72J153KX03L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GC331CD72J153KX03L
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.015UF 630V X7T 1206
Ngā Rauemi: 1.GC331CD72J153KX03L.pdf2.GC331CD72J153KX03L.pdf3.GC331CD72J153KX03L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GC331CD72J153KX03L
Tau Wae GC331CD72J153KX03L Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CAP CER 0.015UF 630V X7T 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 630V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.071" (1.80mm) Te Tae Tema X7T
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa GC3
Ratonga AEC-Q200 Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 490-13997-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.015µF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7T 1206 (3216 Metric) Te kaha 0.015µF