GA342QR7GD331KW01L
Murata ElectronicsMurata Electronics
GA342QR7GD331KW01L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GA342QR7GD331KW01L
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CAP CER 330PF 250VAC X7R 1808
Ngā Rauemi: 1.GA342QR7GD331KW01L.pdf2.GA342QR7GD331KW01L.pdf3.GA342QR7GD331KW01L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GA342QR7GD331KW01L
Tau Wae GA342QR7GD331KW01L Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 250VAC X7R 1808 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.059" (1.50mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Raupapa GA3
Ratonga Y3 Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1808 (4520 Metric) Ētahi Ingoa 490-3486-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 330pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) Te kaha 330pF