FSRC170090RTB00T
Hua Hua
Tau Wae: FSRC170090RTB00T
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE 53 OHM SOLID
Ngā Rauemi: FSRC170090RTB00T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FSRC170090RTB00T
Tau Wae FSRC170090RTB00T Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga FERRITE CORE 53 OHM SOLID Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 153642 pcs Pepa Raraunga FSRC170090RTB00T.pdf
Momo Flat Raupapa FSRC
Ratonga - Ahanoa Ohanga 0.669" W x 0.197" H (17.00mm x 5.00mm)
Momo Tae Free Hanging Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga RT Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Te roa 0.354" (9.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rahi Whakauru 0.512" W x 0.031" H (13.00mm x 0.80mm) Taeha @ Ngaa 53 Ohm @ 100MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Solid Free Hanging Ferrite Core 53 Ohm @ 100MHz ID 0.512" W x 0.031" H (13.00mm x 0.80mm) OD 0.669" W x 0.197" H (17.00mm x 5.00mm) Length 0.354" (9.00mm) Hoahoa Solid