DM1810-916MN
Murata ElectronicsMurata Electronics
DM1810-916MN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DM1810-916MN
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua RF TXRX MODULE ISM<1GHZ HELICAL
Ngā Rauemi: DM1810-916MN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DM1810-916MN
Tau Wae DM1810-916MN Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga RF TXRX MODULE ISM<1GHZ HELICAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5613 pcs Pepa Raraunga DM1810-916MN.pdf
Tuhinga o mua 2.6 V ~ 10 V Whakamahia IC / Wahanga -
Raupapa DM1810 Ngā Waehere Serial -
Whakaaroaro -100dBm RF Family / Paerewa General ISM < 1GHz
Tuhinga - Mana - Whakaputa 10dBm
Packaging Bulk Paa / Case Module
Ētahi Ingoa 583-1036 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Whakatika OOK
Rahi Mahara - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautanga 916MHz Raraunga Raraunga 4.8kbps
Anei - Whakawhiti 15.8mA I teie nei - Te fariiraa 5.5mA