DLW5BTM142SQ2L
Murata ElectronicsMurata Electronics
DLW5BTM142SQ2L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DLW5BTM142SQ2L
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CMC 1.5A 2LN 1.4 KOHM SMD
Te Aatau1 (I nga Utu US)
700 pcs
1400 pcs
3500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DLW5BTM142SQ2L
Tau Wae DLW5BTM142SQ2L Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CMC 1.5A 2LN 1.4 KOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm) Raupapa DLW5B
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Horizontal, 6 PC Pad Ētahi Ingoa 490-12643-2
DLW5BTM142SQ2L-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taeha @ Ngaa 1.4 kOhms @ 100MHz Teitei (Max) 0.098" (2.50mm)
Pepa Tae Power, Signal Line Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 1.4 kOhms @ 100MHz 1.5A DCR 56 mOhm DC Resistance (DCR) (Max) 56 mOhm
Whakatauranga onamata (Max) 1.5A Whakaaetanga -