DLW5BTH101TQ2K
Murata ElectronicsMurata Electronics
DLW5BTH101TQ2K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DLW5BTH101TQ2K
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CMC 4A 2LN 100 OHM SMD
Ngā Rauemi: 1.DLW5BTH101TQ2K.pdf2.DLW5BTH101TQ2K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DLW5BTH101TQ2K
Tau Wae DLW5BTH101TQ2K Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CMC 4A 2LN 100 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 102025 pcs Pepa Raraunga 1.DLW5BTH101TQ2K.pdf2.DLW5BTH101TQ2K.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm) Raupapa DLW5B
Ratonga AEC-Q200 Paa / Case Horizontal, 4 PC Pad
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taeha @ Ngaa 100 Ohms @ 100MHz Teitei (Max) 0.098" (2.50mm)
Pepa Tae Power, Signal Line Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 100 Ohms @ 100MHz 4A DCR 13 mOhm DC Resistance (DCR) (Max) 13 mOhm
Whakatauranga onamata (Max) 4A Whakaaetanga -