DLW5ATN331MQ2L
Murata ElectronicsMurata Electronics
DLW5ATN331MQ2L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DLW5ATN331MQ2L
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CMC 4A 2LN 330 OHM SMD
Ngā Rauemi: 1.DLW5ATN331MQ2L.pdf2.DLW5ATN331MQ2L.pdf3.DLW5ATN331MQ2L.pdf4.DLW5ATN331MQ2L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DLW5ATN331MQ2L
Tau Wae DLW5ATN331MQ2L Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CMC 4A 2LN 330 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.142" W (5.00mm x 3.60mm) Raupapa DLW5A
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case Horizontal, 4 PC Pad Ētahi Ingoa 490-11102-6
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taeha @ Ngaa 330 Ohms @ 100MHz Teitei (Max) 0.093" (2.35mm)
Pepa Tae Power, Signal Line Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 330 Ohms @ 100MHz 4A DCR 27 mOhm DC Resistance (DCR) (Max) 27 mOhm
Whakatauranga onamata (Max) 4A Whakaaetanga -