DLW32MH201XK2L
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DLW32MH201XK2L
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua 200UH-20%/+50% (AT 0.1MHZ)70MA R
Ngā Rauemi: 1.DLW32MH201XK2L.pdf2.DLW32MH201XK2L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DLW32MH201XK2L
Tau Wae DLW32MH201XK2L Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga 200UH-20%/+50% (AT 0.1MHZ)70MA R Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 87330 pcs Pepa Raraunga 1.DLW32MH201XK2L.pdf2.DLW32MH201XK2L.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa DLW32
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Horizontal, 4 PC Pad Ētahi Ingoa 490-18060-2
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inductance @ Frequency 200µH @ 100kHz Teitei (Max) 0.098" (2.50mm)
Pepa Tae - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 200µH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 70mA DCR 4.8 Ohm DC Resistance (DCR) (Max) 4.8 Ohm
Whakatauranga onamata (Max) 70mA Whakaaetanga -