DLP31DN131ML4L
Murata ElectronicsMurata Electronics
DLP31DN131ML4L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DLP31DN131ML4L
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CMC 120MA 4LN 130 OHM SMD
Ngā Rauemi: 1.DLP31DN131ML4L.pdf2.DLP31DN131ML4L.pdf3.DLP31DN131ML4L.pdf4.DLP31DN131ML4L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DLP31DN131ML4L
Tau Wae DLP31DN131ML4L Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CMC 120MA 4LN 130 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 10V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa DLP31
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric), 8 Leads Ētahi Ingoa 490-2475-2
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 4
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taeha @ Ngaa 130 Ohms @ 100MHz Teitei (Max) 0.051" (1.30mm)
Pepa Tae Signal Line Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 4 Line Common Mode Choke Surface Mount 130 Ohms @ 100MHz 120mA DCR 1.1 Ohm DC Resistance (DCR) (Max) 1.1 Ohm
Whakatauranga onamata (Max) 120mA Whakaaetanga -