DLP11SN121SL2L
Murata ElectronicsMurata Electronics
DLP11SN121SL2L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DLP11SN121SL2L
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CMC 140MA 2LN 120 OHM SMD
Ngā Rauemi: 1.DLP11SN121SL2L.pdf2.DLP11SN121SL2L.pdf3.DLP11SN121SL2L.pdf4.DLP11SN121SL2L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DLP11SN121SL2L
Tau Wae DLP11SN121SL2L Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CMC 140MA 2LN 120 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 5V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Rahi / Rahi 0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm) Raupapa DLP11
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0504 (1210 Metric), 4 Lead Ētahi Ingoa 490-5144-2
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taeha @ Ngaa 120 Ohms @ 100MHz Teitei (Max) 0.036" (0.92mm)
Pepa Tae Signal Line Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 120 Ohms @ 100MHz 140mA DCR 2.5 Ohm DC Resistance (DCR) (Max) 2.5 Ohm
Whakatauranga onamata (Max) 140mA Whakaaetanga -