DLP0NSC280HL2L
Murata ElectronicsMurata Electronics
DLP0NSC280HL2L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DLP0NSC280HL2L
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CMC 100MA 2LN 28 OHM SMD
Ngā Rauemi: 1.DLP0NSC280HL2L.pdf2.DLP0NSC280HL2L.pdf3.DLP0NSC280HL2L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DLP0NSC280HL2L
Tau Wae DLP0NSC280HL2L Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CMC 100MA 2LN 28 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 5V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Rahi / Rahi 0.033" L x 0.026" W (0.85mm x 0.65mm) Raupapa DLP0N
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0302 (0806 Metric), 4 Lead Ētahi Ingoa 490-11942-1
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taeha @ Ngaa 28 Ohms @ 100MHz Teitei (Max) 0.020" (0.50mm)
Pepa Tae Signal Line Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 28 Ohms @ 100MHz 100mA DCR 1.63 Ohm DC Resistance (DCR) (Max) 1.63 Ohm
Whakatauranga onamata (Max) 100mA Whakaaetanga -