DEC1X3J680JC4B
Murata ElectronicsMurata Electronics
DEC1X3J680JC4B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DEC1X3J680JC4B
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CAP CER 68PF 6.3KV SL RADIAL
Ngā Rauemi: 1.DEC1X3J680JC4B.pdf2.DEC1X3J680JC4B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DEC1X3J680JC4B
Tau Wae DEC1X3J680JC4B Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CAP CER 68PF 6.3KV SL RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 240424 pcs Pepa Raraunga 1.DEC1X3J680JC4B.pdf2.DEC1X3J680JC4B.pdf
Putanga - Kua tohua 6300V (6.3kV) Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema SL
Rahi / Rahi 0.472" Dia (12.00mm) Raupapa DEC
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 490-7069
DEC1X3J680JC4B-ND
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara Straight
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.630" (16.00mm) Ngā āhuatanga High Voltage
Whakaahuatanga Taipitopito 68pF ±5% 6300V (6.3kV) Ceramic Capacitor SL Radial, Disc Te kaha 68pF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DEC9S
DEC9S
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DSUB 9 F CRIMP G ZINC
I roto i te taonga: 10752 pcs
Tikiake:
RFQ
DEC1X3J470JC4B
DEC1X3J470JC4B
Kaihanga: Murata Electronics
Whakaahuatanga: CAP CER 47PF 6.3KV SL RADIAL
I roto i te taonga: 364671 pcs
Tikiake: DEC1X3J470JC4B.pdf
RFQ
DEC9ST
DEC9ST
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DSUB 9 F CRIMP G TIN
Tikiake:
DEC1X3J560JC4B
DEC1X3J560JC4B
Kaihanga: Murata Electronics
Whakaahuatanga: CAP CER 56PF 6.3KV SL RADIAL
Tikiake: DEC1X3J560JC4B.pdf
DEC9P
DEC9P
Whakaahuatanga: DSUB 9 M CRIMP G ZINC
DEC1X3J330JC4B
DEC1X3J330JC4B
Whakaahuatanga: CAP CER 33PF 6.3KV SL RADIAL
Tikiake: DEC1X3J330JC4B.pdf
DEC9PFO
DEC9PFO
Whakaahuatanga: DSUB 9 M CRIMP F0 ZINC
DEC9SFO
DEC9SFO
Whakaahuatanga: DSUB 9 F CRIMP F0 ZINC