DEC1X3J101JC4B
Murata ElectronicsMurata Electronics
DEC1X3J101JC4B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DEC1X3J101JC4B
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CAP CER 100PF 6.3KV SL RADIAL
Ngā Rauemi: 1.DEC1X3J101JC4B.pdf2.DEC1X3J101JC4B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DEC1X3J101JC4B
Tau Wae DEC1X3J101JC4B Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CAP CER 100PF 6.3KV SL RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 254077 pcs Pepa Raraunga 1.DEC1X3J101JC4B.pdf2.DEC1X3J101JC4B.pdf
Putanga - Kua tohua 6300V (6.3kV) Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema SL
Rahi / Rahi 0.512" Dia (13.00mm) Raupapa DEC
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 490-7062
DEC1X3J101JC4B-ND
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara Straight
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.669" (17.00mm) Ngā āhuatanga High Voltage
Whakaahuatanga Taipitopito 100pF ±5% 6300V (6.3kV) Ceramic Capacitor SL Radial, Disc Te kaha 100pF