DE2E3SA152MN3AX02F
Murata ElectronicsMurata Electronics
DE2E3SA152MN3AX02F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DE2E3SA152MN3AX02F
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CAP CER 1500PF 300V RAD
Ngā Rauemi: 1.DE2E3SA152MN3AX02F.pdf2.DE2E3SA152MN3AX02F.pdf
RoHs Tūnga RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DE2E3SA152MN3AX02F
Tau Wae DE2E3SA152MN3AX02F Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CAP CER 1500PF 300V RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 850614 pcs Pepa Raraunga 1.DE2E3SA152MN3AX02F.pdf2.DE2E3SA152MN3AX02F.pdf
Putanga - Kua tohua 300V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema E
Rahi / Rahi 0.276" Dia (7.00mm) Raupapa DE2
RoHS Tūnga RoHS Compliant Ratonga X1, Y2
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case Radial, Disc
Ētahi Ingoa 490-16239-3 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Te Kāhua Ara Straight
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Teitei - Tae (Max) 0.394" (10.00mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1500pF ±20% 300V Ceramic Capacitor E Radial, Disc Te kaha 1500pF