DE2B3SA331KN3AX02F
Murata ElectronicsMurata Electronics
DE2B3SA331KN3AX02F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DE2B3SA331KN3AX02F
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CAP CER 330PF 300V RAD
Ngā Rauemi: 1.DE2B3SA331KN3AX02F.pdf2.DE2B3SA331KN3AX02F.pdf
RoHs Tūnga RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DE2B3SA331KN3AX02F
Tau Wae DE2B3SA331KN3AX02F Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 300V RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 846572 pcs Pepa Raraunga 1.DE2B3SA331KN3AX02F.pdf2.DE2B3SA331KN3AX02F.pdf
Putanga - Kua tohua 300V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema B
Rahi / Rahi 0.236" Dia (6.00mm) Raupapa DE2
RoHS Tūnga RoHS Compliant Ratonga X1, Y2
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case Radial, Disc
Ētahi Ingoa 490-16227-3 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Te Kāhua Ara Straight
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Teitei - Tae (Max) 0.354" (9.00mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 330pF ±10% 300V Ceramic Capacitor B Radial, Disc Te kaha 330pF