DE1B3KX151KB4BP01F
Murata ElectronicsMurata Electronics
DE1B3KX151KB4BP01F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DE1B3KX151KB4BP01F
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CAP CER 150PF 300VAC RADIAL
Ngā Rauemi: 1.DE1B3KX151KB4BP01F.pdf2.DE1B3KX151KB4BP01F.pdf3.DE1B3KX151KB4BP01F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DE1B3KX151KB4BP01F
Tau Wae DE1B3KX151KB4BP01F Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CAP CER 150PF 300VAC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 300VAC Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema B
Rahi / Rahi 0.276" Dia (7.00mm) Raupapa KX
Ratonga X1, Y1 Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 490-9359
DE1B3KX151KB4BP01F-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara Formed Leads
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.394" (10.00mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 150pF ±10% 300VAC Ceramic Capacitor B Radial, Disc Te kaha 150pF