CSTLS7M20G53-A0
Murata ElectronicsMurata Electronics
CSTLS7M20G53-A0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CSTLS7M20G53-A0
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CER RES 7.2000MHZ 15PF T/H
Ngā Rauemi: 1.CSTLS7M20G53-A0.pdf2.CSTLS7M20G53-A0.pdf3.CSTLS7M20G53-A0.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CSTLS7M20G53-A0
Tau Wae CSTLS7M20G53-A0 Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CER RES 7.2000MHZ 15PF T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Momo Ceramic Rahi / Rahi 0.315" L x 0.118" W (8.00mm x 3.00mm)
Raupapa CERALOCK® CSTLS Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial - 3 Lead, 2.50mm Pitch Ētahi Ingoa 490-12587-1
Tae Mahi -20°C ~ 80°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 30 Ohms
Teitei 0.236" (6.00mm) Te Manawanui Toa ±0.5%
Te Tautanga Mahinga ±0.2% Rautanga 7.2MHz
Ngā āhuatanga Built in Capacitor Whakaahuatanga Taipitopito 7.2MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 15pF ±0.2% 30 Ohms -20°C ~ 80°C Through Hole
Te kaha 15pF